14195 updated post view 4113

11 thoughts on “JAK ZACZĄĆ BIEGAĆ? Poznaj Nagrania do biegania!

 1. Ja zacząłem od biegania interwałami, jak mogłem biec już 30 minut to zacząłem szukać bardziej rozbudowanych planów. Dużo pomaga muzyka, to kupiłem sobie bezprzewodowe słuchawki Dots2 + telefon w uchwycie na ręce. Pomysł bardzo fajny, trzeba jak najwięcej bodźców motywujących 🙂

 2. Ja już zaczęłam 🙂 biegam od 27 lipca interwałami 2 min biegu 3 min marsz i to 7 powtórzeń. Ale z przyjemnością dołączę do grupy, testów i profesjonalnych potąd i wiedzy! Wspaniałe !!!! Run Wiola run!!!!!

 3. No to go… run :)))
  Kiedyś, dawno temu biegałam, a teraz nie mogę ruszyć z miejsca.
  Jakiś wewnętrzny opór we mnie siedzi .
  Ten pomysł jest dla mnie motywacją , by ruszyć
  Do usłyszenia.
  Powodzenia w dopinaniu szczegółów.

  • Hehe w takim razie bedziesz miała okazję sprawdzić, czy wewnętrzny opór ma rację, czy się myli 🙂 Jesli chcesz być na bieżąco, to dopisz się do listy z posta (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś :), do przeczytania!

 4. Wchodzę w to! Co prawda biegam już kilka lat, ale lockdown i sytuacja zawodowa zmusiły mnie do przerwy… 4 miesiecznej…Więc teraz jakby wszystko od nowa!

 5. Cześć, chętnie wezmę udział:) w sobotę co prawda wyjeżdżam na urlop ale biorę strój sportowy. Po powrocie wracam do treningów w pełni. Jeśli Tobie to nie przeszkoda to jestem na TAK .

  • Cieszę się! Potrzebuję jeszcze chwili, żeby dopiąć temat – chciałam najpierw wybadać, czy podoba się Wam koncepcja 🙂 Dopisz się do listy! Będę w tym tygodniu pytała Was o szczegóły, żeby zrobić coś, co Wam się max przyda 🙂

 6. Jestem za ! Szkoda, ze to nie już bo dziś byłam pierwszy raz biegać i było jak zawsze – ciężko ! Czekam 🙂

  • Super 🙂 Potrzebuję jeszcze moment; chciałam wybadać, czy spodoba się Wam pomysł, zanim się w niego zatopię 🙂 Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, dopisz się do listy na dole tego tekstu – będę Was podpytywać o szczegóły!

 7. Fantastyczny pomysł . Do biegania podchodziłam kilka razy, bez żadnych wskazówek czy pomocy. Niestety po dwóch, trzech biegach odpuszczałam, nie wiedziałam jak się za to zabry z głową. Trzymam kciuki,na pewno skorzystam z gotowego produktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites
Hello! Chcesz pogadać lub o coś zapytać?