14195 updated post view 2756

10 thoughts on “JAK ZACZĄĆ BIEGAĆ? Poznaj Nagrania do biegania!

 1. Ja już zaczęłam 🙂 biegam od 27 lipca interwałami 2 min biegu 3 min marsz i to 7 powtórzeń. Ale z przyjemnością dołączę do grupy, testów i profesjonalnych potąd i wiedzy! Wspaniałe !!!! Run Wiola run!!!!!

 2. No to go… run :)))
  Kiedyś, dawno temu biegałam, a teraz nie mogę ruszyć z miejsca.
  Jakiś wewnętrzny opór we mnie siedzi .
  Ten pomysł jest dla mnie motywacją , by ruszyć
  Do usłyszenia.
  Powodzenia w dopinaniu szczegółów.

  • Hehe w takim razie bedziesz miała okazję sprawdzić, czy wewnętrzny opór ma rację, czy się myli 🙂 Jesli chcesz być na bieżąco, to dopisz się do listy z posta (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś :), do przeczytania!

 3. Wchodzę w to! Co prawda biegam już kilka lat, ale lockdown i sytuacja zawodowa zmusiły mnie do przerwy… 4 miesiecznej…Więc teraz jakby wszystko od nowa!

 4. Cześć, chętnie wezmę udział:) w sobotę co prawda wyjeżdżam na urlop ale biorę strój sportowy. Po powrocie wracam do treningów w pełni. Jeśli Tobie to nie przeszkoda to jestem na TAK .

  • Cieszę się! Potrzebuję jeszcze chwili, żeby dopiąć temat – chciałam najpierw wybadać, czy podoba się Wam koncepcja 🙂 Dopisz się do listy! Będę w tym tygodniu pytała Was o szczegóły, żeby zrobić coś, co Wam się max przyda 🙂

 5. Jestem za ! Szkoda, ze to nie już bo dziś byłam pierwszy raz biegać i było jak zawsze – ciężko ! Czekam 🙂

  • Super 🙂 Potrzebuję jeszcze moment; chciałam wybadać, czy spodoba się Wam pomysł, zanim się w niego zatopię 🙂 Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, dopisz się do listy na dole tego tekstu – będę Was podpytywać o szczegóły!

 6. Fantastyczny pomysł . Do biegania podchodziłam kilka razy, bez żadnych wskazówek czy pomocy. Niestety po dwóch, trzech biegach odpuszczałam, nie wiedziałam jak się za to zabry z głową. Trzymam kciuki,na pewno skorzystam z gotowego produktu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites
Hello! Chcesz pogadać lub o coś zapytać?